Coven Emblem TFT Set 18 cei mai buni campioni și statistici

Coven Emblem este purtat cel mai des de Diana, Fiddlesticks, Sentinel. Cel mai bun rezultat îl are Diana, cu locul mediu 5.08. Pe patch-ul 18.3 tablele cu Coven Emblem au locul mediu 5.14, termină în top 4 în 37.4% din meciuri și câștigă 10.3% din meciuri. Numărul de meciuri din eșantion este 2 886. Cea mai bună compoziție cu Coven acum este Ravager Diana, tier B, cu locul mediu 4.32 și top 4 în 55.2% din meciuri. Cei mai buni campioni pentru Coven Emblem, locul mediu, rata de top 4 și compozițiile care îl construiesc în TFT Setul 18.

Ultima actualizare

Meciuri analizate 40 912

Perioada datelor de la 23 septembrie 2026 până la 5 octombrie 2026

Coven Emblem

Coven Emblem

Coven Emblem

D

Patch 18.3 · Set 18 · Teamfight Tactics 2 886 de meciuri

The holder gains the Coven trait.

Viață
150
Loc mediu
5.14
Rată de alegere
0.89%
Top 4
37.39%
Rată de victorie
10.33%

Compoziții cu Coven după pragul caracteristicii

Toate compozițiile cu caracteristica Coven

Campioni cu Coven Emblem

  • Diana

    Diana

    Loc mediu5.08Top 437.75%Rată de victorie11.55%
    0.5%
  • Hecarim

    Hecarim

    Loc mediu5.04Top 441.54%Rată de victorie10.77%
    0.3%
  • Fiddlesticks

    Fiddlesticks

    Loc mediu5.31Top 434.92%Rată de victorie9.92%
    0.3%
  • Lillia

    Lillia

    Loc mediu5.12Top 438.24%Rată de victorie8.82%
    0.2%
  • Sentinel

    Sentinel

    Loc mediu5.22Top 433.33%Rată de victorie11.25%
    0.2%
  • Taric

    Taric

    Loc mediu4.30Top 453.69%Rată de victorie17.45%
    0.2%
  • Rakan

    Rakan

    Loc mediu5.67Top 426.67%Rată de victorie7.62%
    0.2%
  • Sett

    Sett

    Loc mediu4.89Top 442.17%Rată de victorie9.64%
    0.2%
  • Vi

    Vi

    Loc mediu5.17Top 435.67%Rată de victorie7.64%
    0.2%
  • Krug

    Krug

    Loc mediu4.60Top 448.61%Rată de victorie11.11%
    0.1%
  • Yorick

    Yorick

    Loc mediu5Top 443.84%Rată de victorie5.48%
    0.1%
  • Alistar

    Alistar

    Loc mediu5.24Top 432.2%Rată de victorie5.08%
    0.1%
  • Amumu

    Amumu

    Loc mediu4.95Top 441.41%Rată de victorie8.59%
    0.1%
  • Maokai

    Maokai

    Loc mediu5.03Top 438.33%Rată de victorie13.33%
    0.1%
Parte din TFT Setul 18
Prezentarea Setului 18
Cele mai folosite obiecte în Setul 18
Obiecte

Cele mai bune compoziții din Setul 18

Cele mai folosite obiecte în Setul 18

Cele mai bune caracteristici din meta

Cei mai buni campioni din meta

Mai multe despre TFT

Întrebări frecvente

Ce campioni ar trebui să poarte Coven Emblem?
Coven Emblem este purtat cel mai des de Diana, Fiddlesticks, Sentinel. Cel mai bun rezultat îl are Diana, cu locul mediu 5.08.
Cât de bun este obiectul Coven Emblem în TFT Setul 18?
Pe patch-ul 18.3 tablele cu Coven Emblem au locul mediu 5.14, termină în top 4 în 37.4% din meciuri și câștigă 10.3% din meciuri. Numărul de meciuri din eșantion este 2 886.

Cum se construiește pagina Coven Emblem

De unde provin datele

Pagina obiectului Coven Emblem se bazează pe meciuri clasate reale din Teamfight Tactics. Alegem meciuri din clasament din diferite regiuni și ranguri, le citim și le filtrăm după setul și patch-ul curent. Rezumatul obiectului, campionii care construiesc Coven Emblem și compozițiile afișate provin din aceste meciuri.

Ce arată această pagină

Rezumatul de sus arată rezultatele tablelor cu Coven Emblem, adică locul mediu, rata de top 4, rata de victorie și cât de des este construit obiectul. Mai jos vezi campionii care folosesc cel mai des Coven Emblem, iar pentru context și cele mai puternice compoziții și obiectele populare din setul curent.

Aceste date despre Coven Emblem sunt o imagine a meta actuale și se schimbă odată cu patch-urile și modificările de echilibru. Cel mai bun purtător depinde de tabla ta și de componentele găsite, așa că folosește-le ca reper.