Deadlock Street Brawl tier listesi (Kasım 2026)
Street Brawl'da ilk beş Fare Kral (61.4%), Graves (60.3%), Paige (59.7%), Ölü Adam Danny (56.7%), Victor (53.4%), parantez içinde kazanma oranı. Street Brawl kahramanları modun gerçek maçlarındaki kazanma ve seçilme oranına göre S+ ile D arasında sıralandı, önceki döneme göre değişimlerle birlikte.
Son Güncelleme
İncelenen maç 530 759
Veri dönemi 22 Ekim 2026 ile 5 Kasım 2026 arası
Oyun güncellemesi 5 Kasım 2026
Önceki yamanın maçları 5 Kasım 2026 öncesi
Harfleri maçlara dayalı bir formül belirler. En çok kazanma oranı ağır basar, seçilme oranı biraz ekler, bu yüzden kazanma oranı biraz düşük ama daha popüler bir kahraman bir üst harfe girebilir. Harf içinde kahramanlar kazanma oranına göre sıralanır, seçilme oranı her kahramanın altında yazar.
Deadlock Street Brawl tier listesi
S+En güçlüler
SMetayı belirleyenler
AGüçlü seçimler
BOynanabilir
Kademe son yamadan beri düştü, önceki ATayf50.5%Seçim 17.4%
Kademe son yamadan beri düştü, önceki ASerseri50.2%Seçim 18.0%
Kelvin50.2%Seçim 9.3%
Kademe son yamadan beri düştü, önceki AMcGinnis50.1%Seçim 13.2%
Kundakçı48.9%Seçim 23.3%
Sıska48.7%Seçim 11.9%
Kademe son yamadan beri yükseldi, önceki CBekçi48.6%Seçim 10.5%
Apollo48.5%Seçim 16.3%
Kademe son yamadan beri yükseldi, önceki CLeydi Geist48.2%Seçim 13.5%
Kademe son yamadan beri yükseldi, önceki CBilly47.9%Seçim 20.0%
Celeste47.5%Seçim 23.8%
CDuruma bağlı
Kademe son yamadan beri düştü, önceki BHançer47.7%Seçim 19.5%
Kademe son yamadan beri düştü, önceki BGri Pençe47.2%Seçim 10.8%
Kademe son yamadan beri düştü, önceki BAvcı46.8%Seçim 26.6%
Kademe son yamadan beri düştü, önceki BKırbaç46.4%Seçim 20.8%
Kademe son yamadan beri düştü, önceki BRem46.1%Seçim 17.8%
Engerek45.6%Seçim 11.2%
Yamato45.1%Seçim 14.1%
Bebop44.1%Seçim 24.8%
Kademe son yamadan beri yükseldi, önceki DKaliko43.7%Seçim 7.1%
Silver43.7%Seçim 18.9%
Kademe son yamadan beri yükseldi, önceki DMo ve Krill43.5%Seçim 8.4%
Portre çerçevesi kahramanın zorluğunu gösterir Yeni oyuncular için Orta seviye oyuncular için İleri seviye oyuncular için Uzman oyuncular için
Kahraman istatistikleri
| 30 gün | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 61.4%-2.7 puan | 36.6%-16.1 puan | 3.64 | 27 643 | 35 535 | 194 399 | |
| |||||||
| 2 | 60.3%-0.3 puan | 28.4%-0.5 puan | 3.46 | 26 148 | 35 413 | 150 572 | |
| |||||||
| 3 | 59.7%+1.0 puan | 24.1%-2.6 puan | 4.76 | 24 043 | 35 801 | 127 763 | |
| |||||||
| 4 | 56.7%+2.4 puan | 41.7% | 3.72 | 32 281 | 35 981 | 221 431 | |
| |||||||
| 5 | 53.4%+2.1 puan | 17.2%+3.5 puan | 2.63 | 25 165 | 36 083 | 91 463 | |
| |||||||
| 6 | 52.0%-0.4 puan | 37.5% | 4.90 | 16 735 | 35 876 | 198 970 | |
| |||||||
| 7 | 52.5%+0.5 puan | 22.7%+0.2 puan | 2.80 | 24 114 | 35 897 | 120 482 | |
| |||||||
| 8 | 53.1%+1.4 puan | 13.8%+0.5 puan | 4.43 | 19 326 | 36 002 | 73 187 | |
| |||||||
| 9 | 51.8%-1.5 puan | 26.0% | 3.54 | 26 496 | 36 104 | 137 971 | |
| |||||||
| 10 | 52.2%-0.1 puan | 18.6%-0.4 puan | 4.81 | 27 157 | 35 687 | 98 486 | |
| |||||||
| 11 | 52.1%-0.1 puan | 16.9% | 4.89 | 27 988 | 35 928 | 89 477 | |
| |||||||
| 12 | 52.1%-2.4 puan | 12.3%-18.5 puan | 3.06 | 22 586 | 35 701 | 65 007 | |
| |||||||
| 13 | 51.2%+2.7 puan | 19.6%+4.6 puan | 2.63 | 22 045 | 36 270 | 104 010 | |
| |||||||
| 14 | 50.9%-0.9 puan | 24.0%-0.5 puan | 3.22 | 24 950 | 36 120 | 127 374 | |
| |||||||
| 15 | 50.7%+1.9 puan | 18.6%+2.1 puan | 3.84 | 20 310 | 36 255 | 98 713 | |
| |||||||
| 16 | 50.5%+0.9 puan | 17.4%+2.1 puan | 3.16 | 24 133 | 35 819 | 92 479 | |
| |||||||
| 17 | 50.2%+1.0 puan | 18.0%+3.0 puan | 2.71 | 26 235 | 35 801 | 95 364 | |
| |||||||
| 18 | 50.1%+2.1 puan | 13.2%+1.8 puan | 3.89 | 26 327 | 35 861 | 70 107 | |
| |||||||
| 19 | 50.2%+1.9 puan | 9.3%+1.0 puan | 3.80 | 21 154 | 36 033 | 49 282 | |
| |||||||
| 20 | 48.9%+2.0 puan | 23.3%+1.8 puan | 2.85 | 23 508 | 35 833 | 123 399 | |
| |||||||
| 21 | 48.5%+1.1 puan | 16.3%+1.2 puan | 2.98 | 22 895 | 35 956 | 86 267 | |
| |||||||
| 22 | 48.7%+0.8 puan | 11.9%+0.6 puan | 2.86 | 27 431 | 36 235 | 63 193 | |
| |||||||
| 23 | 47.9%+2.8 puan | 20.0%+4.1 puan | 2.35 | 22 273 | 36 017 | 105 918 | |
| |||||||
| 24 | 47.5%+0.9 puan | 23.8%+1.1 puan | 3.08 | 27 552 | 35 782 | 126 489 | |
| |||||||
| 25 | 48.6%+3.5 puan | 10.5%+4.1 puan | 2.83 | 23 182 | 36 191 | 55 954 | |
| |||||||
| 26 | 48.2%+2.5 puan | 13.5%+2.2 puan | 2.94 | 28 810 | 35 938 | 71 651 | |
| |||||||
| 27 | 47.7%+2.1 puan | 19.5%+4.9 puan | 2.98 | 24 769 | 36 133 | 103 280 | |
| |||||||
| 28 | 46.8%+0.8 puan | 26.6%+1.8 puan | 3.06 | 25 753 | 35 954 | 141 284 | |
| |||||||
| 29 | 46.4%+0.8 puan | 20.8%+0.7 puan | 3.46 | 22 930 | 36 373 | 110 419 | |
| |||||||
| 30 | 47.2%-0.2 puan | 10.8%+1.6 puan | 5.21 | 26 422 | 36 103 | 57 613 | |
| |||||||
| 31 | 46.1%+0.3 puan | 17.8%-2.2 puan | 4.32 | 16 364 | 35 584 | 94 465 | |
| |||||||
| 32 | 45.6%+0.9 puan | 11.2%+1.1 puan | 2.47 | 21 043 | 35 577 | 59 197 | |
| |||||||
| 33 | 45.1%+1.4 puan | 14.1%+2.7 puan | 2.53 | 22 634 | 35 854 | 74 950 | |
| |||||||
| 34 | 44.1%+1.8 puan | 24.8%+3.1 puan | 3.22 | 24 270 | 36 213 | 131 378 | |
| |||||||
| 35 | 43.7%+1.4 puan | 18.9%+2.4 puan | 2.34 | 21 602 | 35 806 | 100 067 | |
| |||||||
| 36 | 43.7%+1.8 puan | 7.1%+1.3 puan | 2.88 | 21 537 | 35 961 | 37 867 | |
| |||||||
| 37 | 43.5%+1.1 puan | 8.4%+1.5 puan | 2.67 | 18 290 | 36 182 | 44 394 | |
| |||||||
| 38 | 42.7%+1.9 puan | 11.3%+1.1 puan | 3.61 | 20 652 | 35 907 | 60 167 | |
| |||||||
| 39 | 43.1%-0.1 puan | 8.6%-0.3 puan | 3.42 | 23 618 | 36 036 | 45 693 | |
| |||||||
| 40 | 42.6%-0.4 puan | 11.4%0.0 puan | 3.81 | 23 898 | 36 109 | 60 474 | |
| |||||||
| 41 | 41.7%-1.0 puan | 20.0%-1.6 puan | 2.86 | 21 896 | 35 506 | 106 297 | |
| |||||||
| 42 | 42.0%+0.9 puan | 14.2%+0.7 puan | 3.47 | 22 380 | 36 025 | 75 231 | |
| |||||||
| 43 | 42.7%+0.7 puan | 8.2%+1.3 puan | 4.00 | 23 828 | 35 831 | 43 698 | |
| |||||||
| 44 | 40.1%+0.2 puan | 11.3%-0.7 puan | 3.35 | 20 790 | 35 845 | 60 192 | |
| |||||||
Kim güçlendi kim zayıfladı
Şu anki kazanma oranı ve 8 Ekim 2026 ile 22 Ekim 2026 arasındaki önceki döneme göre değişim, yüzde puan olarak.
Sıkça sorulan sorular
- Street Brawl'daki en iyi kahramanlar kimler?
- Street Brawl'da ilk beş Fare Kral (61.4%), Graves (60.3%), Paige (59.7%), Ölü Adam Danny (56.7%), Victor (53.4%), parantez içinde kazanma oranı.
- En çok hangi kahramanlar seçiliyor?
- Maçlarda en sık görülenler Ölü Adam Danny (41.7%), Hemşire Harrow (37.5%), Fare Kral (36.6%), parantez içinde seçilme oranı.
- Önceki döneme göre kazanma oranı en çok artan kahramanlar hangileri?
- 8 Ekim 2026 ile 22 Ekim 2026 arasındaki önceki döneme göre kazanma oranı en çok artanlar Bekçi (+3.5 puan), Billy (+2.8 puan), Abrams (+2.7 puan).
- Deadlock tier listesi nasıl hesaplanıyor?
- Tier çoğunlukla kazanma oranına, kısmen de aynı rütbe grubundaki kahramanlar arasındaki seçilme oranına dayanır. Veriler son oyun güncellemesinden bu yana oynanan dereceli maçlardan, güncelleme yeniyken son 14 günden gelir. Çok az maçı olan kahramanlar tier almaz.





















