| Sıra | Oyuncu | Kademe | LP | Oyun | İlk 4 | İlk 4 oranı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ZounderkiteŞampiyonluk | 1997 | 225 | 170 | 75.6% | |
| 2 | Kişneyen KiviŞampiyonluk | 1726 | 349 | 239 | 68.5% | |
| 3 | darkestŞampiyonluk | 1673 | 292 | 223 | 76.4% | |
| 4 | JuraŞampiyonluk | 1583 | 318 | 228 | 71.7% | |
| 5 | ineffableHKŞampiyonluk | 1455 | 446 | 275 | 61.7% | |
| 6 | üstüne koşarımŞampiyonluk | 1388 | 313 | 210 | 67.1% | |
| 7 | TİLTED AFŞampiyonluk | 1343 | 439 | 279 | 63.5% | |
| 8 | ZabazongoŞampiyonluk | 1295 | 384 | 255 | 66.4% | |
| 9 | zerjkinizŞampiyonluk | 1243 | 484 | 307 | 63.4% | |
| 10 | ZeroneeeŞampiyonluk | 1221 | 323 | 209 | 64.7% | |
| 11 | Shener ShênŞampiyonluk | 1192 | 538 | 359 | 66.7% | |
| 12 | betrayalŞampiyonluk | 1139 | 314 | 197 | 62.7% | |
| 13 | cøs nøpeŞampiyonluk | 1074 | 514 | 288 | 56.0% | |
| 14 | 3310Şampiyonluk | 1047 | 489 | 304 | 62.2% | |
| 15 | KaraKuruKurtKurtŞampiyonluk | 1040 | 412 | 264 | 64.1% | |
| 16 | LorethlorienŞampiyonluk | 1038 | 177 | 131 | 74.0% | |
| 17 | FastŞampiyonluk | 1032 | 270 | 173 | 64.1% | |
| 18 | 221222Şampiyonluk | 1026 | 367 | 236 | 64.3% | |
| 19 | idk complicatedŞampiyonluk | 1026 | 289 | 201 | 69.5% | |
| 20 | clappedŞampiyonluk | 1007 | 378 | 235 | 62.2% | |
| 21 | kjklghhjkŞampiyonluk | 1003 | 332 | 202 | 60.8% | |
| 22 | MHV DaimaoŞampiyonluk | 1002 | 218 | 145 | 66.5% | |
| 23 | caraŞampiyonluk | 993 | 282 | 174 | 61.7% | |
| 24 | DwrkŞampiyonluk | 943 | 580 | 341 | 58.8% | |
| 25 | HolyThothŞampiyonluk | 912 | 152 | 104 | 68.4% | |
| 26 | SmyrnaKariaŞampiyonluk | 862 | 548 | 296 | 54.0% | |
| 27 | YAMPİRİSEVDALISIŞampiyonluk | 852 | 302 | 188 | 62.3% | |
| 28 | YANGIN SAYILIRŞampiyonluk | 840 | 241 | 154 | 63.9% | |
| 29 | HiSonhahaŞampiyonluk | 808 | 393 | 239 | 60.8% | |
| 30 | TroyŞampiyonluk | 803 | 390 | 226 | 58.0% | |
| 31 | ArcticlightŞampiyonluk | 797 | 268 | 176 | 65.7% | |
| 32 | Kadıl KudatŞampiyonluk | 795 | 245 | 155 | 63.3% | |
| 33 | acediaŞampiyonluk | 784 | 531 | 308 | 58.0% | |
| 34 | Babe is mineŞampiyonluk | 780 | 364 | 226 | 62.1% | |
| 35 | SeniorVACŞampiyonluk | 754 | 335 | 190 | 56.7% | |
| 36 | victim mentalityŞampiyonluk | 753 | 196 | 131 | 66.8% | |
| 37 | PSYCCH00Şampiyonluk | 742 | 375 | 220 | 58.7% | |
| 38 | MidoriŞampiyonluk | 738 | 363 | 208 | 57.3% | |
| 39 | LosHaymanasŞampiyonluk | 725 | 585 | 316 | 54.0% | |
| 40 | V0 CYBURNNŞampiyonluk | 704 | 261 | 167 | 64.0% | |
| 41 | V0 CrossŞampiyonluk | 704 | 155 | 109 | 70.3% | |
| 42 | DogiŞampiyonluk | 699 | 588 | 336 | 57.1% | |
| 43 | AaronŞampiyonluk | 699 | 180 | 126 | 70.0% | |
| 44 | raxyoŞampiyonluk | 683 | 336 | 204 | 60.7% | |
| 45 | GojoTFTŞampiyonluk | 683 | 199 | 124 | 62.3% | |
| 46 | flaneursŞampiyonluk | 678 | 188 | 122 | 64.9% | |
| 47 | MartinGGŞampiyonluk | 674 | 242 | 149 | 61.6% | |
| 48 | Boban MarjanovicŞampiyonluk | 667 | 465 | 268 | 57.6% | |
| 49 | blackswannŞampiyonluk | 666 | 316 | 174 | 55.1% | |
| 50 | ElaineŞampiyonluk | 666 | 219 | 139 | 63.5% | |
| 51 | lurepyŞampiyonluk | 656 | 365 | 208 | 57.0% | |
| 52 | KiritaniŞampiyonluk | 636 | 322 | 184 | 57.1% | |
| 53 | El ChaŞampiyonluk | 635 | 617 | 354 | 57.4% | |
| 54 | M4L MojoŞampiyonluk | 628 | 449 | 258 | 57.5% | |
| 55 | KizutteŞampiyonluk | 624 | 229 | 145 | 63.3% | |
| 56 | MAGE covistaŞampiyonluk | 623 | 137 | 95 | 69.3% | |
| 57 | MHV turkolanderŞampiyonluk | 613 | 223 | 138 | 61.9% | |
| 58 | UfoGorenMasumŞampiyonluk | 608 | 217 | 138 | 63.6% | |
| 59 | PerseusŞampiyonluk | 607 | 171 | 110 | 64.3% | |
| 60 | VueenxŞampiyonluk | 600 | 403 | 238 | 59.1% | |
| 61 | Batın TFTŞampiyonluk | 588 | 192 | 129 | 67.2% | |
| 62 | FREDŞampiyonluk | 581 | 126 | 97 | 77.0% | |
| 63 | TroubleŞampiyonluk | 579 | 215 | 131 | 60.9% | |
| 64 | 260820Şampiyonluk | 576 | 195 | 119 | 61.0% | |
| 65 | Dr ZoidbergŞampiyonluk | 575 | 251 | 146 | 58.2% | |
| 66 | Anos VołdigoadŞampiyonluk | 574 | 367 | 198 | 54.0% | |
| 67 | tgBdelahoyaŞampiyonluk | 570 | 354 | 189 | 53.4% | |
| 68 | patrick janeŞampiyonluk | 556 | 518 | 293 | 56.6% | |
| 69 | ShuraŞampiyonluk | 554 | 224 | 133 | 59.4% | |
| 70 | InstructorŞampiyonluk | 544 | 224 | 137 | 61.2% | |
| 71 | theOneŞampiyonluk | 542 | 217 | 129 | 59.5% | |
| 72 | V0 ChookityŞampiyonluk | 540 | 558 | 300 | 53.8% | |
| 73 | MFD AmidamaruŞampiyonluk | 540 | 271 | 163 | 60.1% | |
| 74 | McLovinŞampiyonluk | 536 | 315 | 167 | 53.0% | |
| 75 | CABBAR LEITEŞampiyonluk | 523 | 319 | 178 | 55.8% | |
| 76 | kadin ayagi | 619 | 245 | 147 | 60.0% | |
| 77 | Mistrz | 597 | 261 | 150 | 57.5% | |
| 78 | mortDOGU | 577 | 372 | 210 | 56.5% | |
| 79 | Babe | 568 | 240 | 144 | 60.0% | |
| 80 | AMPARATOR31 | 560 | 447 | 263 | 58.8% | |
| 81 | Ömer Özbek | 538 | 367 | 219 | 59.7% | |
| 82 | Unsettling | 506 | 249 | 142 | 57.0% | |
| 83 | İPTEKİ CAMBAZ | 503 | 155 | 97 | 62.6% | |
| 84 | God Cerkuday | 499 | 413 | 221 | 53.5% | |
| 85 | TG Shooter | 497 | 413 | 230 | 55.7% | |
| 86 | S O N I C | 497 | 290 | 166 | 57.2% | |
| 87 | KIYAMAM SANA | 491 | 781 | 456 | 58.4% | |
| 88 | ReechiRich | 487 | 128 | 87 | 68.0% | |
| 89 | Hermes | 478 | 175 | 111 | 63.4% | |
| 90 | padre | 465 | 389 | 217 | 55.8% | |
| 91 | MHV Cushi | 459 | 353 | 197 | 55.8% | |
| 92 | GS UMUT | 457 | 192 | 123 | 64.1% | |
| 93 | Maegi | 451 | 114 | 84 | 73.7% | |
| 94 | Ledros | 450 | 201 | 121 | 60.2% | |
| 95 | bozZzoglan | 447 | 287 | 155 | 54.0% | |
| 96 | The Over | 440 | 423 | 236 | 55.8% | |
| 97 | mukavemet2 | 434 | 218 | 132 | 60.5% | |
| 98 | Gojo Satoru | 433 | 303 | 179 | 59.1% | |
| 99 | Darkness Slash | 433 | 192 | 120 | 62.5% | |
| 100 | stresliporsuk | 425 | 321 | 184 | 57.3% | |