Deadlock tier listesi ve en iyi kahramanlar (Kasım 2026)
Tüm rütbelerde ilk beş Nene (56.7%), Graves (55.0%), Kelvin (54.2%), Fare Kral (53.7%), Paige (53.6%), parantez içinde kazanma oranı. Tüm Deadlock kahramanları gerçek maçlardaki kazanma ve seçilme oranına göre S+ ile D arasında sıralandı. Rütbeni seç, önceki döneme göre kimin yükselip düştüğünü gör ve eşyalar, yetenekler ve counter'lar için bir kahraman aç.
Son Güncelleme
İncelenen maç 363 707
Veri dönemi 22 Ekim 2026 ile 5 Kasım 2026 arası
Oyun güncellemesi 5 Kasım 2026
Önceki yamanın maçları 5 Kasım 2026 öncesi
Harfleri maçlara dayalı bir formül belirler. En çok kazanma oranı ağır basar, seçilme oranı biraz ekler, bu yüzden kazanma oranı biraz düşük ama daha popüler bir kahraman bir üst harfe girebilir. Harf içinde kahramanlar kazanma oranına göre sıralanır, seçilme oranı her kahramanın altında yazar.
Deadlock tier listesi ve en iyi kahramanlar
S+En güçlüler
SMetayı belirleyenler
AGüçlü seçimler
BOynanabilir
Engerek50.8%Seçim 12.0%
İntikamcı50.6%Seçim 28.0%
Violet50.3%Seçim 42.7%
Hemşire Harrow50.3%Seçim 51.3%
Kaliko50.2%Seçim 16.7%
Ölü Adam Danny50.1%Seçim 42.1%
Leydi Geist49.9%Seçim 24.5%
Kademe son yamadan beri yükseldi, önceki CBilly49.8%Seçim 25.5%
Mo ve Krill49.6%Seçim 25.9%
Holliday49.0%Seçim 21.0%
Kundakçı48.0%Seçim 43.6%
CDuruma bağlı
McGinnis48.7%Seçim 11.8%
Kademe son yamadan beri düştü, önceki BCeleste48.4%Seçim 22.8%
Kademe son yamadan beri düştü, önceki BYamato48.3%Seçim 24.9%
Silver47.9%Seçim 19.4%
Kademe son yamadan beri yükseldi, önceki DBekçi47.7%Seçim 13.3%
Bebop47.6%Seçim 43.3%
Avcı47.1%Seçim 35.7%
Solomon46.5%Seçim 14.5%
Balçık46.3%Seçim 11.4%
Kademe son yamadan beri yükseldi, önceki DHançer45.9%Seçim 32.5%
Kademe son yamadan beri yükseldi, önceki DParadoks45.7%Seçim 25.6%
DŞu an en zayıflar
Kademe son yamadan beri düştü, önceki CSinclair46.2%Seçim 8.6%
Kademe son yamadan beri düştü, önceki CKapıcı45.9%Seçim 11.8%
Kademe son yamadan beri düştü, önceki CMina45.4%Seçim 31.7%
Gri Pençe45.3%Seçim 18.2%
Kademe son yamadan beri düştü, önceki CRem45.0%Seçim 21.8%
Sıska45.0%Seçim 18.1%
Vaha41.7%Seçim 8.8%
Portre çerçevesi kahramanın zorluğunu gösterir Yeni oyuncular için Orta seviye oyuncular için İleri seviye oyuncular için Uzman oyuncular için
Kahraman istatistikleri
| 30 gün | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 56.7%+2.1 puan | 16.5%-23.8 puan | 2.23% | 3.30 | 31 629 | 38 019 | 59 850 | |
| ||||||||
| 2 | 55.0%-0.4 puan | 39.2%+5.3 puan | 18.53% | 2.70 | 37 101 | 42 754 | 142 616 | |
| ||||||||
| 3 | 53.7%-1.6 puan | 52.9%-27.1 puan | 0.83% | 3.03 | 37 840 | 41 378 | 192 329 | |
| ||||||||
| 4 | 54.2%-0.5 puan | 17.6%+0.7 puan | 6.68% | 3.67 | 30 631 | 41 087 | 64 111 | |
| ||||||||
| 5 | 53.6%-1.8 puan | 33.6%-3.0 puan | 3.32% | 3.53 | 28 689 | 41 189 | 122 043 | |
| ||||||||
| 6 | 53.1%+0.3 puan | 29.7%+3.4 puan | 13.02% | 2.85 | 37 332 | 43 489 | 107 890 | |
| ||||||||
| 7 | 52.8%-0.9 puan | 29.9%-0.6 puan | 1.99% | 2.68 | 36 007 | 44 409 | 108 738 | |
| ||||||||
| 8 | 52.9%-1.0 puan | 23.0%+0.4 puan | 1.78% | 3.48 | 26 664 | 40 326 | 83 696 | |
| ||||||||
| 9 | 52.6%+1.4 puan | 31.3%+5.7 puan | 2.29% | 2.78 | 30 182 | 39 605 | 113 696 | |
| ||||||||
| 10 | 51.9%-1.3 puan | 54.6%-1.4 puan | 22.76% | 2.88 | 34 732 | 43 854 | 198 631 | |
| ||||||||
| 11 | 51.9%-1.3 puan | 42.8%+3.4 puan | 18.30% | 3.03 | 33 692 | 44 007 | 155 715 | |
| ||||||||
| 12 | 51.2%-0.2 puan | 39.7%-0.6 puan | 12.15% | 3.33 | 33 246 | 40 375 | 144 440 | |
| ||||||||
| 13 | 51.5%0.0 puan | 23.0%-0.2 puan | 7.06% | 3.35 | 25 276 | 40 196 | 83 716 | |
| ||||||||
| 14 | 51.0%+0.7 puan | 39.6%+4.0 puan | 7.03% | 2.67 | 37 427 | 41 186 | 144 023 | |
| ||||||||
| 15 | 51.2%-0.9 puan | 19.4%+0.8 puan | 15.43% | 2.62 | 33 782 | 39 308 | 70 592 | |
| ||||||||
| 16 | 50.3%+1.3 puan | 51.3% | 3.40% | 3.57 | 17 525 | 36 177 | 186 672 | |
| ||||||||
| 17 | 50.3%+2.3 puan | 42.7% | 3.08% | 3.14 | 34 976 | 38 693 | 155 300 | |
| ||||||||
| 18 | 50.6%+0.1 puan | 28.0%-0.9 puan | 14.52% | 3.31 | 40 117 | 39 781 | 101 993 | |
| ||||||||
| 19 | 50.1%+6.3 puan | 42.1% | 5.51% | 2.98 | 42 462 | 38 982 | 153 308 | |
| ||||||||
| 20 | 50.8%-0.3 puan | 12.0%+0.7 puan | 4.54% | 2.56 | 31 646 | 41 820 | 43 719 | |
| ||||||||
| 21 | 50.2%+0.3 puan | 16.7%-1.1 puan | 5.56% | 3.28 | 33 465 | 42 428 | 60 795 | |
| ||||||||
| 22 | 49.9%+0.5 puan | 24.5%+2.7 puan | 2.23% | 2.68 | 44 234 | 43 058 | 89 197 | |
| ||||||||
| 23 | 49.8%+1.8 puan | 25.5%+3.2 puan | 1.97% | 2.62 | 32 469 | 40 975 | 92 715 | |
| ||||||||
| 24 | 49.6%+0.3 puan | 25.9%-0.5 puan | 11.04% | 3.16 | 31 009 | 41 516 | 94 059 | |
| ||||||||
| 25 | 49.0%-0.3 puan | 21.0%+0.4 puan | 4.30% | 3.49 | 32 840 | 40 821 | 76 397 | |
| ||||||||
| 26 | 48.0%+0.1 puan | 43.6%+1.3 puan | 6.49% | 2.54 | 34 076 | 42 355 | 158 626 | |
| ||||||||
| 27 | 48.4%-1.3 puan | 22.8%+2.0 puan | 13.58% | 2.85 | 37 047 | 40 891 | 82 948 | |
| ||||||||
| 28 | 48.3%-1.4 puan | 24.9%+0.5 puan | 8.41% | 2.57 | 33 893 | 39 392 | 90 441 | |
| ||||||||
| 29 | 48.7%+0.8 puan | 11.8%+1.0 puan | 6.82% | 2.82 | 36 885 | 40 878 | 42 728 | |
| ||||||||
| 30 | 47.6%+0.5 puan | 43.3%+3.3 puan | 17.15% | 2.69 | 33 478 | 38 971 | 157 362 | |
| ||||||||
| 31 | 47.9%0.0 puan | 19.4%+2.5 puan | 2.97% | 2.72 | 33 011 | 40 076 | 70 442 | |
| ||||||||
| 32 | 47.1%-0.6 puan | 35.7%+2.9 puan | 2.14% | 2.77 | 34 579 | 41 865 | 129 781 | |
| ||||||||
| 33 | 47.7%+3.9 puan | 13.3%+5.7 puan | 2.56% | 2.59 | 32 301 | 41 355 | 48 178 | |
| ||||||||
| 34 | 46.5%+2.2 puan | 14.5% | 0.69% | 3.15 | 33 679 | 38 867 | 52 639 | |
| ||||||||
| 35 | 45.9%+0.6 puan | 32.5%+5.2 puan | 8.78% | 2.71 | 32 586 | 39 184 | 118 170 | |
| ||||||||
| 36 | 45.7%+0.1 puan | 25.6%+1.7 puan | 2.44% | 2.84 | 37 401 | 39 867 | 93 011 | |
| ||||||||
| 37 | 46.3%-0.3 puan | 11.4%+0.7 puan | 2.84% | 3.16 | 31 438 | 39 892 | 41 397 | |
| ||||||||
| 38 | 45.4%-1.9 puan | 31.7%-2.1 puan | 4.62% | 3.09 | 32 080 | 41 338 | 115 152 | |
| ||||||||
| 39 | 46.2%-0.2 puan | 8.6%-0.4 puan | 5.37% | 3.13 | 33 057 | 40 677 | 31 107 | |
| ||||||||
| 40 | 45.9%-0.8 puan | 11.8%-0.9 puan | 15.23% | 3.21 | 29 674 | 41 820 | 42 759 | |
| ||||||||
| 41 | 45.3%-0.5 puan | 18.2%+3.2 puan | 1.53% | 3.57 | 37 444 | 39 613 | 66 299 | |
| ||||||||
| 42 | 45.0%-2.4 puan | 21.8%-2.4 puan | 5.18% | 3.40 | 20 149 | 40 944 | 79 388 | |
| ||||||||
| 43 | 45.0%-0.5 puan | 18.1%-0.3 puan | 2.36% | 2.99 | 38 686 | 42 857 | 65 728 | |
| ||||||||
| 44 | 41.7%-1.2 puan | 8.8%+0.2 puan | 1.27% | 2.91 | 29 496 | 41 479 | 32 086 | |
| ||||||||
Kim güçlendi kim zayıfladı
Şu anki kazanma oranı ve 8 Ekim 2026 ile 22 Ekim 2026 arasındaki önceki döneme göre değişim, yüzde puan olarak.
Sıkça sorulan sorular
- Şu anda Deadlock'taki en iyi kahramanlar kimler?
- Tüm rütbelerde ilk beş Nene (56.7%), Graves (55.0%), Kelvin (54.2%), Fare Kral (53.7%), Paige (53.6%), parantez içinde kazanma oranı.
- En çok hangi kahramanlar seçiliyor?
- Maçlarda en sık görülenler Duman (54.6%), Fare Kral (52.9%), Hemşire Harrow (51.3%), parantez içinde seçilme oranı.
- Önceki döneme göre kazanma oranı en çok artan kahramanlar hangileri?
- 8 Ekim 2026 ile 22 Ekim 2026 arasındaki önceki döneme göre kazanma oranı en çok artanlar Ölü Adam Danny (+6.3 puan), Bekçi (+3.9 puan), Violet (+2.3 puan).
- Deadlock tier listesi nasıl hesaplanıyor?
- Tier çoğunlukla kazanma oranına, kısmen de aynı rütbe grubundaki kahramanlar arasındaki seçilme oranına dayanır. Veriler son oyun güncellemesinden bu yana oynanan dereceli maçlardan, güncelleme yeniyken son 14 günden gelir. Çok az maçı olan kahramanlar tier almaz.














