SeeMeta

Wild Rift Orman tier listesi 7.3 yaması en iyi şampiyonlar

Elmas+ kademesinde Orman için en güçlü şampiyonlar Rammus (56.7%), Shen (55.5%), Amumu (54.9%). Çin sunucusundaki dereceli maçlara göre S+ ile D arasında sıralanan Wild Rift Orman şampiyonları, kazanma, seçilme ve yasaklanma oranlarıyla.

Son Güncelleme

Yama 7.3

İstatistik tarihi 31 Ekim 2026

Örneklem Çin sunucusunda dereceli

Veriler nasıl hesaplanır

Filtreler

Elmas+Çin sunucusunda dereceliİstatistik tarihi 31 Ekim 2026

Rammus

Rammus

Kademe
S+
Kazanma oranı +0.2 puan
56.7%
Seçilme oranı
4.1%
Yasaklanma oranı
6.8%
Shen

Shen

Kademe
S+
Kazanma oranı +0.0 puan
55.5%
Seçilme oranı
1.4%
Yasaklanma oranı
0.9%
Amumu

Amumu

Kademe
S
Kazanma oranı −0.9 puan
54.9%
Seçilme oranı
2.3%
Yasaklanma oranı
0.1%
Skarner

Skarner

Kademe
S
Kazanma oranı −0.4 puan
54.2%
Seçilme oranı
1.5%
Yasaklanma oranı
0.5%
Gwen

Gwen

Kademe
S
Kazanma oranı −0.5 puan
53.5%
Seçilme oranı
2.3%
Yasaklanma oranı
4.2%
Nunu ve Willump

Nunu ve Willump

Kademe
S
Kazanma oranı +1.1 puan
53.2%
Seçilme oranı
1.5%
Yasaklanma oranı
0.7%
Shyvana

Shyvana

Kademe
S
Kazanma oranı +6.3 puan
52.8%
Seçilme oranı
5.5%
Yasaklanma oranı
1.3%
Ambessa

Ambessa

Kademe
A
Kazanma oranı −0.7 puan
52.9%
Seçilme oranı
1.6%
Yasaklanma oranı
1.1%
Nocturne

Nocturne

Kademe
A
Kazanma oranı +0.4 puan
52.4%
Seçilme oranı
6.8%
Yasaklanma oranı
58.9%
Jarvan IV

Jarvan IV

Kademe
A
Kazanma oranı +0.1 puan
52.3%
Seçilme oranı
6.9%
Yasaklanma oranı
0.6%
Ekko

Ekko

Kademe
A
Kazanma oranı −1.8 puan
52.1%
Seçilme oranı
3.4%
Yasaklanma oranı
3.4%
Dr. Mundo

Dr. Mundo

Kademe
A
Kazanma oranı −0.7 puan
52.0%
Seçilme oranı
1.8%
Yasaklanma oranı
2.6%
Lillia

Lillia

Kademe
A
Kazanma oranı −0.6 puan
51.8%
Seçilme oranı
2.9%
Yasaklanma oranı
1.0%
Olaf

Olaf

Kademe
A
Kazanma oranı −0.5 puan
51.7%
Seçilme oranı
1.8%
Yasaklanma oranı
1.7%
Kayn

Kayn

Kademe
A
Kazanma oranı −0.4 puan
51.3%
Seçilme oranı
6.4%
Yasaklanma oranı
3.4%
Fiddlesticks

Fiddlesticks

Kademe
B
Kazanma oranı −0.2 puan
51.0%
Seçilme oranı
1.8%
Yasaklanma oranı
0.8%
Kindred

Kindred

Kademe
B
Kazanma oranı +0.6 puan
50.9%
Seçilme oranı
2.3%
Yasaklanma oranı
0.4%
Zed

Zed

Kademe
B
Kazanma oranı −0.3 puan
50.9%
Seçilme oranı
2.4%
Yasaklanma oranı
2.5%
Darius

Darius

Kademe
B
Kazanma oranı +0.3 puan
50.7%
Seçilme oranı
6.2%
Yasaklanma oranı
14.2%
Xin Zhao

Xin Zhao

Kademe
B
Kazanma oranı −0.1 puan
50.7%
Seçilme oranı
9.2%
Yasaklanma oranı
1.8%
Kha'Zix

Kha'Zix

Kademe
B
Kazanma oranı +0.2 puan
50.7%
Seçilme oranı
5.4%
Yasaklanma oranı
0.4%
Talon

Talon

Kademe
B
Kazanma oranı +0.0 puan
50.5%
Seçilme oranı
2.6%
Yasaklanma oranı
1.3%
Pantheon

Pantheon

Kademe
B
Kazanma oranı −0.1 puan
50.4%
Seçilme oranı
6.2%
Yasaklanma oranı
4.4%
Warwick

Warwick

Kademe
B
Kazanma oranı −0.5 puan
50.1%
Seçilme oranı
1.8%
Yasaklanma oranı
0.5%
Cho'Gath

Cho'Gath

Kademe
B
Kazanma oranı −0.3 puan
49.9%
Seçilme oranı
8.3%
Yasaklanma oranı
35.0%
Wukong

Wukong

Kademe
B
Kazanma oranı +0.9 puan
49.8%
Seçilme oranı
3.2%
Yasaklanma oranı
0.4%
Hecarim

Hecarim

Kademe
C
Kazanma oranı −0.5 puan
49.9%
Seçilme oranı
1.6%
Yasaklanma oranı
1.4%
Jax

Jax

Kademe
C
Kazanma oranı +0.7 puan
49.9%
Seçilme oranı
1.9%
Yasaklanma oranı
0.5%
Diana

Diana

Kademe
C
Kazanma oranı −0.7 puan
49.7%
Seçilme oranı
1.4%
Yasaklanma oranı
0.2%
Volibear

Volibear

Kademe
C
Kazanma oranı +0.8 puan
49.7%
Seçilme oranı
3.6%
Yasaklanma oranı
7.5%
Tryndamere

Tryndamere

Kademe
C
Kazanma oranı −0.3 puan
49.1%
Seçilme oranı
8.6%
Yasaklanma oranı
25.7%
Vi

Vi

Kademe
C
Kazanma oranı −0.5 puan
48.9%
Seçilme oranı
5.3%
Yasaklanma oranı
0.9%
Lee Sin

Lee Sin

Kademe
C
Kazanma oranı +2.0 puan
48.8%
Seçilme oranı
15.5%
Yasaklanma oranı
9.6%
Nidalee

Nidalee

Kademe
C
Kazanma oranı −0.7 puan
48.7%
Seçilme oranı
2.6%
Yasaklanma oranı
2.6%
Yone

Yone

Kademe
C
Kazanma oranı +0.2 puan
48.6%
Seçilme oranı
2.4%
Yasaklanma oranı
8.5%
Graves

Graves

Kademe
C
Kazanma oranı −0.3 puan
48.0%
Seçilme oranı
7.6%
Yasaklanma oranı
0.8%
Master Yi

Master Yi

Kademe
C
Kazanma oranı −1.0 puan
47.9%
Seçilme oranı
10.3%
Yasaklanma oranı
54.4%
Rengar

Rengar

Kademe
D
Kazanma oranı +0.6 puan
48.4%
Seçilme oranı
2.1%
Yasaklanma oranı
1.7%
Riven

Riven

Kademe
D
Kazanma oranı −0.3 puan
47.9%
Seçilme oranı
1.3%
Yasaklanma oranı
0.4%
Evelynn

Evelynn

Kademe
D
Kazanma oranı +0.1 puan
47.9%
Seçilme oranı
2.0%
Yasaklanma oranı
1.0%
Fizz

Fizz

Kademe
D
Kazanma oranı −1.8 puan
47.2%
Seçilme oranı
1.8%
Yasaklanma oranı
2.9%
Viego

Viego

Kademe
D
Kazanma oranı +0.1 puan
47.1%
Seçilme oranı
5.0%
Yasaklanma oranı
2.7%
Twitch

Twitch

Kademe
D
Kazanma oranı −0.3 puan
47.0%
Seçilme oranı
1.8%
Yasaklanma oranı
4.9%
Aatrox

Aatrox

Kademe
D
Kazanma oranı −1.2 puan
44.5%
Seçilme oranı
1.3%
Yasaklanma oranı
8.8%

Diğer koridorların en iyileri

Kazanma oranıSeçilme oranı

Sıkça sorulan sorular

Wild Rift'te en iyi Orman şampiyonu kim?
Elmas+ kademesinde Orman için en güçlü şampiyonlar Rammus (56.7%), Shen (55.5%), Amumu (54.9%).
Wild Rift'te en çok hangi şampiyonlar yasaklanıyor?
En çok yasaklanan şampiyonlar Nocturne (58.9%), Master Yi (54.4%), Cho'Gath (35.0%).
Wild Rift'te en çok hangi şampiyonlar seçiliyor?
En çok seçilen şampiyonlar Lee Sin (15.5%), Master Yi (10.3%), Xin Zhao (9.2%).
Wild Rift tier listesi nasıl hesaplanıyor?
Harf her koridor ve kademe içinde Çin sunucusundaki son günün dereceli maçlarının kazanma oranı (ağırlık %90) ve seçilme oranından (ağırlık %10) verilir. Çok az seçilen şampiyonlara harf verilmez.