Szmaragdowe Aspekty TFT kompozycje i bohaterowie

Najlepsza kompozycja z Szmaragdowe Aspekty w tej chwili to Bestia z Rift Kamyczki, tier S+, ze średnim miejscem 3.71 i top 4 w 64.7% gier. Najlepsze kompozycje z synergią „Szmaragdowe Aspekty” w Teamfight Tactics. Najsilniejsze składy, strategie i bohaterowie, którzy pomogą ci wspiąć się w rankingu.

Ostatnia aktualizacja

Przeanalizowane mecze 18 839

Okres danych od 23 września 2026 do 27 września 2026

Szmaragdowe Aspekty

Szmaragdowe Aspekty

Szmaragdowe Aspekty

S

Patch 18.3 · Set 18

Teamfight Tactics1 bohater

Średnie miejsce
3.85
Pick rate
21.29%
Top 4
61.1%
Win rate
21.6%

Szmaragdowe Aspekty poziomy i bonusy

Szmaragdowe Aspekty

  • 1

    Przeciągnij sojusznika na swojego najsilniejszego Tarica, aby ich sparować, co zapewni sojusznikowi potężne premie z umiejętności Tarica.

    Średnie miejsce 3.85Top 4 61.1%Win rate 21.6%

Bohaterowie Szmaragdowe Aspekty TFT

Często razem z Szmaragdowe Aspekty

Przyboczny
Przyboczny

Pick rate 39.69%

Tkacz zaklęć
Tkacz zaklęć

Pick rate 33.4%

Dostrojony
Dostrojony

Pick rate 11.65%

Wzywający
Wzywający

Pick rate 26.27%

Osiłek
Osiłek

Pick rate 31.34%

Moloch
Moloch

Pick rate 44.91%

Piekło
Piekło

Pick rate 27.92%

Bestia z Rift
Bestia z Rift

Pick rate 21.58%

Stary Rozrost
Stary Rozrost

Pick rate 19%

Prastara Knieja
Prastara Knieja

Pick rate 22.44%

Kat
Kat

Pick rate 24.44%

Pustoszyciel
Pustoszyciel

Pick rate 18.13%

Doskonali drapieżnicy
Doskonali drapieżnicy

Pick rate 8.59%

Zielony Ojciec
Zielony Ojciec

Pick rate 15.42%

Sabat
Sabat

Pick rate 4.95%

Księżycowe
Księżycowe

Pick rate 18.83%

Rozkwit
Rozkwit

Pick rate 15.25%

Pierwotny
Pierwotny

Pick rate 24.51%

Łowca
Łowca

Pick rate 15.03%

Poszukiwacz Nagród
Poszukiwacz Nagród

Pick rate 8.33%

Awatar
Awatar

Pick rate 9.18%

Żrące
Żrące

Pick rate 14.82%

Adapter
Adapter

Pick rate 13.01%

Wróżka
Wróżka

Pick rate 9.24%

Kompozycje Szmaragdowe Aspekty TFT

Filtry

Kliknij prawym przyciskiem myszy bohatera lub przedmiot, aby oznaczyć go jako już zdobyty podczas planowania kompozycji. Ponowne kliknięcie prawym przyciskiem usuwa oznaczenie. Kliknij nazwę kompozycji, aby skopiować nazwę. Kliknij ikonę kopiowania, aby skopiować kod kompozycji.

S+

Set 18
Patch 18.3
Hyper roll
Średnia
Średnie miejsce3.71Win rate17.9%Top 464.71%Pick rate2.55%

Wczesna kompozycja

Kamyczki
Niebieskie WzmocnienieBrylantowa RękawicaZabójczy Kapelusz Rabadona
WędrującyKrab
Skalniak
Kamienna Płyta GargulcaOblicze DuchaPlemienna Zbroja
Akali
Kamienna Płyta GargulcaSłoneczna Peleryna
Alistar
Azir
Caitlyn

Wczesne ustawienie

Akali
WędrującyKrab
Skalniak
Alistar
Caitlyn
Azir
Kamyczki

Ustawienie

Taric
Krzewogrzbiet
WędrującyKrab
Skalniak
Strażnik
Starszy Smok
Gnar
Alune
Kamyczki

Pełna lista synergii

Kluczowi bohaterowie

Kamyczki
Strażnik
Skalniak

Priorytet na karuzeli

Absurdalnie Wielka Różdżka
Łza Bogini
Rękawice Sparingowe

Kluczowe przedmioty dla Kamyczki

Niebieskie Wzmocnienie
Łza BoginiŁza Bogini
Brylantowa Rękawica
Rękawice SparingoweAbsurdalnie Wielka Różdżka
Zabójczy Kapelusz Rabadona
Absurdalnie Wielka RóżdżkaAbsurdalnie Wielka Różdżka

Kluczowe przedmioty dla Strażnik

Słoneczna Peleryna
Kamizelka KolczaPas Giganta
Kamienna Płyta Gargulca
Kamizelka KolczaPłaszcz Negacji
Oblicze Ducha
Pas GigantaŁza Bogini

Kluczowe przedmioty dla Skalniak

Kamienna Płyta Gargulca
Kamizelka KolczaPłaszcz Negacji
Oblicze Ducha
Pas GigantaŁza Bogini
Plemienna Zbroja
Pas GigantaPas Giganta

Kontry

Silna przeciwko

Słaba przeciwko

Odsetek wspólnych lobby, w których ta kompozycja zajęła wyższe miejsce.

S

Set 18
Patch 18.3
Fast 8
Trudna
Średnie miejsce3.96Win rate25.26%Top 458.06%Pick rate3.73%
S

Set 18
Patch 18.3
Fast 8
Trudna
Średnie miejsce3.95Win rate25.59%Top 457.07%Pick rate3.16%
S

Set 18
Patch 18.3
Fast 8
Trudna
Średnie miejsce4.11Win rate23.21%Top 453.92%Pick rate3.75%
S

Set 18
Patch 18.3
Slow roll
Łatwa
Średnie miejsce4.2Win rate19.66%Top 453.86%Pick rate2.26%
S

Set 18
Patch 18.3
Fast 8
Trudna
Średnie miejsce4.2Win rate17.82%Top 453.39%Pick rate0.87%
A

Set 18
Patch 18.3
Hyper roll
Łatwa
Średnie miejsce4.3Win rate11.85%Top 454.15%Pick rate4.91%
A

Set 18
Patch 18.3
Fast 8
Trudna
Średnie miejsce4.29Win rate14.65%Top 452.7%Pick rate0.84%
B

Set 18
Patch 18.3
Slow roll
Średnia
Średnie miejsce4.68Win rate9.18%Top 447.2%Pick rate1.02%
D

Set 18
Patch 18.3
Slow roll
Średnia
Średnie miejsce5.17Win rate7.67%Top 437.55%Pick rate1.23%
D

Set 18
Patch 18.3
Hyper roll
Łatwa
Średnie miejsce5.36Win rate5.87%Top 434.4%Pick rate0.77%
D

Set 18
Patch 18.3
Slow roll
Trudna
Średnie miejsce5.42Win rate7.2%Top 432.52%Pick rate0.97%
D

Set 18
Patch 18.3
Hyper roll
Łatwa
Średnie miejsce5.6Win rate5.48%Top 428.26%Pick rate1.62%

Najlepsze cechy mety

Najlepsi bohaterowie mety

Więcej o TFT

Najczęściej zadawane pytania

Jak silna jest synergia Szmaragdowe Aspekty w TFT Set 18?
Na patchu 18.3 plansze z synergią Szmaragdowe Aspekty mają średnie miejsce 3.85 i docierają do top 4 w 61.1% gier. Cechę gra się na 21.3% plansz, próba 30 836 gier.
Ilu bohaterów potrzebuje cecha Szmaragdowe Aspekty?
Szmaragdowe Aspekty aktywuje się przy 1 bohaterach, a kolejne progi to 1.
Którzy bohaterowie mają cechę Szmaragdowe Aspekty?
Bohaterowie z cechą Szmaragdowe Aspekty w Set 18 to Taric.

Jak powstaje strona Szmaragdowe Aspekty

Skąd pochodzą dane

Ta strona cechy Szmaragdowe Aspekty powstaje na podstawie prawdziwych meczów rankingowych Teamfight Tactics. Gry z drabinki wybieramy z różnych regionów i rang, odczytujemy i filtrujemy do obecnego Setu i patcha. Bohaterowie z cechą Szmaragdowe Aspekty, kompozycje z nią i pokazany pickrate pochodzą z tych gier.

Co pokazuje ta strona

Progi pokazują, ilu jednostek potrzeba na każdy poziom cechy Szmaragdowe Aspekty. Lista bohaterów to jednostki z tą cechą, uporządkowane według tego, jak często się nimi gra, a lista kompozycji to plansze z cechą Szmaragdowe Aspekty, posortowane według ich własnego tieru, więc najsilniejsze buildy są na górze.

Te dane o cesze Szmaragdowe Aspekty to migawka obecnej mety i zmieniają się wraz z patchami i zmianami balansu. Jak daleko rozwijać cechę, i tak zależy od twoich jednostek, przedmiotów i lobby.