Niezłomne Serce TFT Set 18 przepis i najlepsi bohaterowie
Niezłomne Serce najczęściej noszą Amumu, Strażnik, Maokai. Najlepszy wynik ma Maokai ze średnim miejscem 3.44. Niezłomne Serce składa się z Kamizelka Kolcza, Rękawice Sparingowe. Najlepsi bohaterowie do przedmiotu Niezłomne Serce, średnie miejsce, odsetek top 4 i kompozycje, które go budują w TFT Set 18.
Ostatnia aktualizacja
Przeanalizowane mecze 18 839
Okres danych od 23 września 2026 do 27 września 2026
Niezłomne Serce
Niezłomne Serce
STier wzrósł od poprzedniego patcha, wcześniej APatch 18.3 · Set 18 · Teamfight Tactics · 25 450 gier
Zapewnia 5% wytrzymałości. Powyżej 50% zdrowia zapewnia zamiast tego 15% wytrzymałości.
- Pancerz
- 20
- Szansa na trafienie krytyczne
- 20%
Pancerz20Szansa na trafienie krytyczne20%
- Średnie miejsce
- 4.01
- Pick rate
- 17.55%
- Top 4
- 59.71%
- Win rate
- 15.07%
Średnie miejsce4.01Pick rate17.55%Top 459.71%Win rate15.07%
Bohaterowie z przedmiotem Niezłomne Serce
Kompozycje budujące Niezłomne Serce
Procent to udział gier danej kompozycji wśród wszystkich kompozycji, które budują Niezłomne Serce.
Część TFT Set 18
Przegląd Set 18
Najlepsze przedmioty Set 18
Przedmioty
Najlepsze kompozycje Set 18
Najlepsze przedmioty Set 18
Najlepsze cechy mety
Najlepsi bohaterowie mety
Więcej o TFT
Najczęściej zadawane pytania
- Którzy bohaterowie powinni nosić Niezłomne Serce?
- Niezłomne Serce najczęściej noszą Amumu, Strażnik, Maokai. Najlepszy wynik ma Maokai ze średnim miejscem 3.44.
- Z czego składa się Niezłomne Serce?
- Niezłomne Serce składa się z Kamizelka Kolcza, Rękawice Sparingowe.
- Jak dobry jest przedmiot Niezłomne Serce w TFT Set 18?
- Na patchu 18.3 plansze z przedmiotem Niezłomne Serce mają średnie miejsce 4.01, kończą w top 4 w 59.7% gier i wygrywają 15.1% gier. Próba 25 450 gier.
- W jakich kompozycjach buduje się Niezłomne Serce?
- Niezłomne Serce najczęściej budują kompozycje Tkacz zaklęć Ornn (19.71%), Wzywający Karma (18.58%), Prastara Knieja Amumu (11.98%). Procent to udział gier kompozycji wśród wszystkich kompozycji z tym przedmiotem.
Jak powstaje strona Niezłomne Serce
Skąd pochodzą dane
Ta strona przedmiotu Niezłomne Serce powstaje na podstawie prawdziwych meczów rankingowych Teamfight Tactics. Gry z drabinki wybieramy z różnych regionów i rang, odczytujemy i filtrujemy do obecnego Setu i patcha. Podsumowanie przedmiotu, bohaterowie, którzy budują Niezłomne Serce, i pokazane kompozycje pochodzą z tych gier.
Co pokazuje ta strona
Podsumowanie na górze pokazuje wyniki plansz z przedmiotem Niezłomne Serce, czyli średnie miejsce, odsetek top 4, winrate i to, jak często przedmiot jest budowany. Poniżej widać bohaterów, którzy najczęściej używają Niezłomne Serce, a dla kontekstu także najsilniejsze kompozycje i popularne przedmioty obecnego Setu.
Te dane o przedmiocie Niezłomne Serce to migawka obecnej mety i zmieniają się wraz z patchami i zmianami balansu. Najlepszy nosiciel zależy od twojej planszy i znalezionych składników, więc traktuj je jako wskazówkę.
