Background image

Twisted Fate

Mevcut merdiven verilerinden eşyalar, özellikler, sinerjiler, yetenek, istatistikler ve takım kompozisyonları.

Son Güncelleme:

Twisted Fate

Twisted Fate
Yıldız GözlemcisiKaderbaz

Twisted Fate

1Arka sıra

Yama 18.1 · Set 17

Teamfight Tactics28 558 oyun

Ortalama Yer:
4.07
Pick oranı:
16.87%
En İyi 4:
57.95%
En İyi 1:
16.84%

Menzilli şampiyonları arka sıraya yerleştirin.

Twisted Fate Yeteneği

Feleğin Cilvesi

Feleğin Cilvesi

0 / 50
1 ile 9 arasında bir değere sahip bir kart çeker ve hedefine fırlatır. Çektiği karta göre 30/45/70 Ability Power ila 680/1020/1550 Ability Power Büyü Hasarı verir. Fazlalık hasar en yakınındaki rakibe seker. 9 gelirse 1 Altın kazandırır. 1 gelirse azami canının %15% kadarına eşdeğer miktarda gerçek hasar alır.

Twisted Fate İstatistikleri

500/​900/​1620
Can
30/​45/​68
Saldırı gücü
0/​50
Mana
100
Yetenek gücü
15
Zırh
15
Büyü direnci
0.70
Saldırı hızı
25%
Kritik şansı
140%
Kritik hasar
4
Menzil

Twisted Fate yıldız dağılımı

  • 1
    Ortalama Yer: 4.997.3%
  • 2
    Ortalama Yer: 4.0964.2%
  • 3
    Ortalama Yer: 3.7928.4%
  • 4
    Ortalama Yer: 3.420.2%

Twisted Fate eşya dağılımı

  • 0
    Ortalama Yer: 4.2048.5%
  • 1
    Ortalama Yer: 3.9212.6%
  • 2
    Ortalama Yer: 4.217.9%
  • 3
    Ortalama Yer: 3.8931%

Twisted Fate Özellikleri

Twisted Fate Sinerjileri

Twisted Fate ile sık oynananlar

  • S+
    Nashor'un Dişi
    Nişancı YayıDev Kemeri
    Rabadon'un Şapkası
    Aşırı Büyük SopaAşırı Büyük Sopa
    Nashor'un Dişi
    Nişancı YayıDev Kemeri
    Ortalama Yer: 3.81En İyi 1:17.78%En İyi 4:62.86%
    25.8%
  • S+
    Nashor'un Dişi
    Nişancı YayıDev Kemeri
    Mücevherli Eldiven
    Aşırı Büyük Sopaİdman Eldiveni
    Nashor'un Dişi
    Nişancı YayıDev Kemeri
    Ortalama Yer: 3.87En İyi 1:15.59%En İyi 4:63.45%
    10%
  • A
    Nashor'un Dişi
    Nişancı YayıDev Kemeri
    Rabadon'un Şapkası
    Aşırı Büyük SopaAşırı Büyük Sopa
    Mücevherli Eldiven
    Aşırı Büyük Sopaİdman Eldiveni
    Ortalama Yer: 3.88En İyi 1:15.36%En İyi 4:60.46%
    1.8%
  • A
    Nashor'un Dişi
    Nişancı YayıDev Kemeri
    Rabadon'un Şapkası
    Aşırı Büyük SopaAşırı Büyük Sopa
    Shojin'in Mızrağı
    TEK KılıcıTanrıça'nın Gözyaşı
    Ortalama Yer: 3.57En İyi 1:24.62%En İyi 4:65.83%
    1.4%

Twisted Fate için en çok kullanılan eşyalar

  • S+
    Nashor'un Dişi
    Nişancı YayıDev Kemeri
    Ortalama Yer: 3.92En İyi 1:16.47%En İyi 4:61.1%
    36.7%
  • S+
    Rabadon'un Şapkası
    Aşırı Büyük SopaAşırı Büyük Sopa
    Ortalama Yer: 3.93En İyi 1:16.58%En İyi 4:60.61%
    17%
  • S+
    Shojin'in Mızrağı
    TEK KılıcıTanrıça'nın Gözyaşı
    Ortalama Yer: 3.72En İyi 1:19.15%En İyi 4:64.43%
    5.4%
  • S+
    Başmelek Asası
    Aşırı Büyük SopaTanrıça'nın Gözyaşı
    Ortalama Yer: 3.90En İyi 1:14.82%En İyi 4:61.93%
    3.7%
Tüm Zorluklar
Tüm Kademeler
Tüm Modlar
Varsayılan sıra

Bir şampiyona veya eşyaya sağ tıklayarak comp'unuzu planlarken onu sahip olarak işaretleyebilirsiniz. Tekrar sağ tıklama işareti kaldırır. Comp adına tıklayarak adı kopyalayabilirsin. Kopyalama simgesine tıklayarak comp kodunu kopyalayabilirsin.

S+

Yakut Twisted Fate

Set 17
Yama 18.1
Hyper Roll
Kolay
Ortalama Yer:3.79En İyi 1:20.8%En İyi 4:62.39%Oyunlar:7.96%

Erken Kompozisyon

Aatrox
Twisted Fate
Mücevherli EldivenNashor'un DişiShojin'in Mızrağı
Pantheon
Akali
Milio
Mücevherli EldivenRabadon'un ŞapkasıShojin'in Mızrağı
Jax
Maokai

Erken konumlandırma

Jax
Aatrox
Pantheon
Maokai
Akali
Milio
Twisted Fate

Konumlandırma

Jax
Aatrox
Pantheon
Maokai
Akali
Shen
Milio
Lulu
Twisted Fate

Sinerjilerin tam listesi

Kilit Şampiyonlar

Twisted Fate
Milio
Lulu

Atlıkarınca önceliği

Aşırı Büyük Sopa
İdman Eldiveni
Nişancı Yayı
Dev Kemeri

Twisted Fate için anahtar öğeler

Mücevherli Eldiven
Aşırı Büyük Sopaİdman Eldiveni
Nashor'un Dişi
Nişancı YayıDev Kemeri
Shojin'in Mızrağı
TEK KılıcıTanrıça'nın Gözyaşı

Milio için anahtar öğeler

Mücevherli Eldiven
Aşırı Büyük Sopaİdman Eldiveni
Rabadon'un Şapkası
Aşırı Büyük SopaAşırı Büyük Sopa
Shojin'in Mızrağı
TEK KılıcıTanrıça'nın Gözyaşı

Lulu için anahtar öğeler

Mücevherli Eldiven
Aşırı Büyük Sopaİdman Eldiveni
Nashor'un Dişi
Nişancı YayıDev Kemeri
Shojin'in Mızrağı
TEK KılıcıTanrıça'nın Gözyaşı
S

Soylu Caitlyn

Set 17
Yama 18.1
Hyper Roll
Kolay
Ortalama Yer:4.05En İyi 1:15.02%En İyi 4:59.18%Oyunlar:6.21%

Erken Kompozisyon

Aatrox
Twisted Fate
Mücevherli EldivenNashor'un DişiRabadon'un Şapkası
Caitlyn
Ölüm KılıcıGuinsoo'nun HiddetiDev Katili
Akali
KanasusamışCıvaTitanın Azmi
Aurora
Bel'Veth
Briar

Erken konumlandırma

Aatrox
Bel'Veth
Akali
Briar
Twisted Fate
Aurora
Caitlyn

Konumlandırma

Rammus
Aatrox
Nunu ve Willump
Blitzcrank
Akali
Master Yi
Twisted Fate
Sona
Caitlyn

Sinerjilerin tam listesi

Kilit Şampiyonlar

Caitlyn
Twisted Fate
Akali

Atlıkarınca önceliği

TEK Kılıcı
Nişancı Yayı
Aşırı Büyük Sopa

Caitlyn için anahtar öğeler

Ölüm Kılıcı
TEK KılıcıTEK Kılıcı
Guinsoo'nun Hiddeti
Nişancı YayıAşırı Büyük Sopa
Dev Katili
TEK KılıcıNişancı Yayı

Twisted Fate için anahtar öğeler

Mücevherli Eldiven
Aşırı Büyük Sopaİdman Eldiveni
Nashor'un Dişi
Nişancı YayıDev Kemeri
Rabadon'un Şapkası
Aşırı Büyük SopaAşırı Büyük Sopa

Akali için anahtar öğeler

Kanasusamış
TEK KılıcıNegatron Pelerini
Cıva
İdman EldiveniNegatron Pelerini
Titanın Azmi
Zincir YelekNişancı Yayı
D

Şakacı Twisted Fate

Set 17
Yama 18.1
Slow Roll
Kolay
Ortalama Yer:5.05En İyi 1:8.57%En İyi 4:39.43%Oyunlar:1.99%

Erken Kompozisyon

Aatrox
Caitlyn
Twisted Fate
Mavi GüçlendirmeMücevherli EldivenRabadon'un Şapkası
Akali
Jax
Lulu
Mavi GüçlendirmeMücevherli EldivenRabadon'un Şapkası
Aurora
Mücevherli EldivenGuinsoo'nun Hiddeti

Erken konumlandırma

Aatrox
Jax
Akali
Caitlyn
Lulu
Aurora
Twisted Fate

Konumlandırma

Nunu ve Willump
Aatrox
Jax
Akali
Caitlyn
Lulu
Kindred
Vex
Twisted Fate

Sinerjilerin tam listesi

Kilit Şampiyonlar

Twisted Fate
Lulu
Vex

Atlıkarınca önceliği

Aşırı Büyük Sopa
Tanrıça'nın Gözyaşı
İdman Eldiveni

Twisted Fate için anahtar öğeler

Mavi Güçlendirme
Tanrıça'nın GözyaşıTanrıça'nın Gözyaşı
Mücevherli Eldiven
Aşırı Büyük Sopaİdman Eldiveni
Rabadon'un Şapkası
Aşırı Büyük SopaAşırı Büyük Sopa

Lulu için anahtar öğeler

Mavi Güçlendirme
Tanrıça'nın GözyaşıTanrıça'nın Gözyaşı
Mücevherli Eldiven
Aşırı Büyük Sopaİdman Eldiveni
Rabadon'un Şapkası
Aşırı Büyük SopaAşırı Büyük Sopa

Vex için anahtar öğeler

Guinsoo'nun Hiddeti
Nişancı YayıAşırı Büyük Sopa
Mücevherli Eldiven
Aşırı Büyük Sopaİdman Eldiveni
Nashor'un Dişi
Nişancı YayıDev Kemeri

Twisted Fate sayfası nasıl oluşturulur

Veriler nereden geliyor

Bu Twisted Fate sayfası, Riot Games API üzerinden çekilen gerçek dereceli Teamfight Tactics maçlarından oluşturulur. Ladder maçları bölge ve rütbelere göre örneklenir, okunur ve güncel sete ve yamaya göre filtrelenir. Performans sayıları, önerilen eşyalar, sinerjiler ve gösterilen compler Twisted Fate biriminin bu maçlarda gerçekte nasıl oynandığına dayanır.

Bu sayfa neyi gösterir

Özet, Twisted Fate biriminin nasıl performans gösterdiğini ortalama sıralama, top 4 oranı ve pick rate ile gösterir, içgörüler ise bunu yıldız seviyesine ve eşyaya göre ayırır. Daha aşağıda özelliklerini ve sinerji ortaklarını, en çok birlikte yapıldığı eşyaları ve onu kullanan compleri her birinin ne sıklıkta göründüğüne göre sıralı olarak görürsün.

Bu Twisted Fate verileri güncel metanın bir anlık görüntüsüdür ve yamalar ile denge değişiklikleriyle kayar. Sayfayı bir başlangıç noktası olarak kullan ve eşyaları ile konumlandırmayı lobine göre uyarla.